کارجو
 

banner3

banner2

banner1

banner4

banner5

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

مــحل تبــلیغـات شمــا
تبــــلیغــات
www.cyberco.ir

نظر سنجی

به نظر شما توافق 5+1 تا چه اندازه در بهبود معیشت مردم تاثیر گذار خواهد بود؟

طرح جامع تکاپو را با جدیت در استان عملیاتی می‌کنیم

(0 رای‌ها)
مردم‌نو؛ یوسفی- سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با حضور در جلسه هیئت مدیره بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان، اعلام کرد: طرح جامع تکاپو را با جدیت تمام در سال 96 عملیاتی خواهیم کرد و با مساعدت استاندار، این طرح با موفقیت به نتیجه خواهد رسید.
طرح جامع تکاپو را با جدیت در استان عملیاتی می‌کنیم به‌گزارش روابط‌عمومی بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان زنجان، مهندس یوسفی- سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان به دعوت بنیاد توسعه و کارآفرینی استان در جلسه هیئت مدیره این بنیاد حضور یافت و ضمن دیدار با اعضای هیئت مدیره، از نزدیک با عملکردها و برنامه‌های بزرگترین تشکل تعاونی استان آشنا شد.
 در این جلسه میانجی- رئیس هیئت مدیره بنیاد با ارائه گزارش از گوشه‌هایی از عملکرد 10 سال گذشته این تشکل اقتصادی، این مجموعه را بزرگترین تعاونی استان و به‌عنوان بازوی اجرایی برنامه‌های دولت و اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان معرفی و آمادگی بنیاد را برای هرگونه همکاری در زمینه‌های توسعه اشتغال و کارآفرینی عامل چهارم در امور تولیدی، عمرانی، صنعتی و کشاورزی، مسکن اجتماعی و غیره اعلام کرد.
میانجی اظهار داشت: مطابق با منویات رهبر انقلاب، در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» برنامه‌هایی در بنیاد تدوین شده که نیازمند حمایت اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان است که امیدواریم در این زمینه حمایت‌هایی را شاهد باشیم.
 یوسفی- سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان نیز در جلسه هیئت مدیره بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان پس از آشنایی با عملکردهای 10 سال گذشته بنیاد و دریافت گزارش‌هایی از برنامه‌های این بنیاد در توسعه اشتغال و تولید در سال‌جاری برای همکاری در برنامه‌ها و طرح‌های اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اعلام آمادگی کرد و اظهار داشت: با مساعدت مهندس درویش امیری اولویت کاری خود را در سال‌جاری برای طرح تکاپو در استان قرار داده‌ایم و با جدیت تمام این طرح را اجرایی خواهیم کرد. این طرح ملی طی دو سال گذشته در 6 استان عملیاتی شده و از امسال قرار است در کلیه استان‌ها اجرایی شود.
وی گفت: با شناختی که از تجربه‌های باارزش بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان به‌دست آورده‌ایم، تلاش خواهیم کرد تا از ظرفیت بنیاد در برنامه‌های اداره‌کل استفاده کنیم و میزان اشتغال در سطح استان را که به‌صورت برنامه‌ریزی‌شده توسعه خواهد یافت، مدیریت کرده و آمار بیکاری در استان را کاهش دهیم.
یوسفی تاکید کرد: با توجه به شرایط استان، مشاغل جدیدی شناسایی شده که این مشاغل را به جامعه عرضه و جوانان جویای کار را به سمت مشاغل جدید هدایت خواهیم کرد.
ارتباط با سردبير
news@zanjannews.com
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

 

1385 - 1394 © تمامی حقـوق این سـایت متعلق به روزنامه مردم نو می باشد .