Zanjan

 

 

 

Mardom-e-No

   

  05 خرداد 1392  

10 news

خبر
سرمقاله و یادداشت
گزارش
گفت و گو
طنز
مطالب رسیده
عکس و گزارش تصویری
ستونهای ثابت
سرویس شهرستانها(خدابنده)
گزارش آگهی

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

روند روزنامه مردم نو را چگونه ارزیابی می کنید؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
بد

|Zanjan News|  به سایت روزنامه مردم نو خوش آمدید  
دانشجویان رشته معماری موسسه آموزش عالی روزبه زنجان:
بلاتکلیف مانده‌ایم
مسئولان محترم
5 / 0 (1 )  
درخواست پیشکسوتان تاکسیرانی از استاندار زنجان
استاندار محترم استان زنجان

• بدیهی است دستور جناب‌عالی مثمرثمر بوده باعث شادی و شعف تاسی‌داران و تاکسی‌رانان، این گروه فعال خدمتگزار جامعه خواهد شد.
جوابیه
پاسخ شرکت غله منطقه 14 زنجان:
کمبود آرد نداریم

• در حال‌حاضر تعداد 5 واحد کارخانه آردسازی با توان تولید روزانه 750 تن انواع آرد با نظارت شرکت غله، وظیفه آسیابانی آرد مورد نیاز خبازی‌های استان را انجام می‌دهند.
توضیح دادستانی زنجان در مورد خبر افزایش جرایم سرقت و زورگیری
• حال که دستگاه قضایی در راستای انجام وظایف و مسئولیت‌های ذاتی خود، برخورد قانونی و قاطع با سارقین و به‌ویژه خریداران اموال مسروقه را در دستور کار خود قرار داده است و عدم اعطای مرخصی به سارقین و خریداران اموال مسروقه در طول ایام عید و محروم نمودن آن‌ها از سایر حقوق و مزایای قانونی اعم از عفو، آزادی مشروط و... در راستای این هدف، صورت گرفته است.
جوابیه
عدم برگ‌دهی درختان به‌دلیل شرایط جوی است

• همکاران عزیز سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری زنجان نیز با کوددهی و تقویت درختان و اجرای منظم آبیاری تمهیدات لازم را برای نگهداری فضای سبز استان اندیشیده‌اند که در حال اجرا است.
Zanjan News >مطالب رسیده


• ما جمعی از دانشجویان کاردانی به کارشناسی رشته معماری به استحضار می‌رسانیم که موسسه آموزش عالی روزبه زنجان طی اطلاعیه‌ای از طرف معاونت آموزشی این موسسه از داوطلبین کاردانی به کارشناسی شهریور 91 پیش ثبت‌نام به عمل آورده

ما جمعی از دانشجویان کاردانی به کارشناسی رشته معماری به استحضار می‌رسانیم که موسسه آموزش عالی روزبه زنجان طی اطلاعیه‌ای از طرف معاونت آموزشی این موسسه از داوطلبین کاردانی به کارشناسی شهریور 91 پیش ثبت‌نام به عمل آورده لکن در مرحله‌ تکمیل ثبت‌نام به بهانه نبود مجوز از آموزش عالی از پذیرفتن این دانشجویان امتناع نموده است در حالی که مبالغی در قالب شهریه ثابت از دانشجویان به‌دلیل اطمینان صد درصدی موسسه مذکور، مبنی بر پذیرفته شدن در این موسسه از فرصت‌های بعدی برای ثبت‌نام در دانشگاه‌های دیگر بازمانده‌اند این در حالی است که دانشجویانی که در دانشگاه‌های دیگر مشغول به تحصیل بوده‌اند به‌خاطر همین فرصت ایجاد شده از دانشگاه‌های خود انصراف داده‌اند و فعلا در بلاتکلیفی به سر می‌برند. فلذا ما دانشجویان از مسئولان ذی‌ربط تقاضا داریم نسبت به این موضوع رسیدگی نموده و اقدام مقتضی را به عمل آورند.دانشجویان رشته معماری
 

 

 


Develope And Designed By : H.GoodarziHossein Goodarzi