Zanjan

 

 

 

Mardom-e-No

   

  05 خرداد 1392  

10 news

خبر
سرمقاله و یادداشت
گزارش
گفت و گو
طنز
مطالب رسیده
عکس و گزارش تصویری
ستونهای ثابت
سرویس شهرستانها(خدابنده)
گزارش آگهی

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

روند روزنامه مردم نو را چگونه ارزیابی می کنید؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف
بد

|Zanjan News|  به سایت روزنامه مردم نو خوش آمدید  
انالله و اناالیه راجعون
مرجع عالیقدر آیت اله سید عزالدین حسینی زنجانی به ملکوت اعلی پیوست
(0 )
جامعه كارگری نیازمند برنامه‌ای اورژانسی است
• فعالان كارگری در دیدار با ابوترابی فرد با تاكید بر ناكافی بودن افزایش 25 درصدی مزد 92 از طرح افزایش قیمت حامل‌های انرژی كه از سوی كمیسیون تلفیق مجلس در حال بررسی است انتقاد كرده و آن را منجر به ایجاد موج جدیدی از گرانی‌ها دانستند.
اعلام نتایج آزمون مدارس استعدادهای درخشان در اواخر نیمه اول خرداد
• آزمون ورودی مدارس راهنمایی استعدادهای درخشان و نمونه دولتی امروز با حضور 370 هزار دانش‌آموز شامل 190 هزار دانش‌آموز دختر و 180 هزار دانش‌آموز پسر برگزار شد.
تعداد تامل برانگیز چک‌های برگشتی هر روز
• براساس دستورالعمل بانک مرکزی از بانک‌ها خواسته شده که از ارائه دسته چک به تولیدکنندگان دارای سابقه چک برگشتی و بدهی غیرجاری به بانک‌ها و یا مؤسسات اعتباری غیربانکی خودداری کنند که این موضوع و ابلاغ آن اعتراضاتی را به دنبال داشته است.
معافیت مالیاتی مالکان املاک و اصناف تمدید شد
• براساس دیگر مصوبه مجلس شورای اسلامی، تمامی درآمدهای حاصل از فروش کالا و خدمات شرکت‌های دولتی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری به استثنای بانک‌ها، بیمه‌ها و نهادهای عمومی غیردولتی به حساب‌های معرفی شده از سوی خزانه‌داری کل کشور واریز می‌شود تا حسب مورد طبق احکام و مقررات قانونی بین ذی‌نفعان مربوطه تقسیم شود.
Zanjan News >خبر


• فرزند ایشان حاج سید باقر حسینی زنجانی با تایید این خبر به خبرنگار روزنامه مردم نو اعلام کرد مراسم تشییع و تدفین این عالم ربانی صبح روز پنج شنبه در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد.

عالم جلیل القدر  جهان شیعه حضرت آیت الله سید عز الدین حسینی زنجانی سحرگاه امروز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه برابر با سوم رجب سال 1434 مصادف با سالروز شهادت امام علی النقی (ع) در شهر مشهد الرضا و در منزل شخصی خود دار فانی را وداع و به ملکوت اعلی پیوست.

فرزند ایشان حاج سید باقر حسینی زنجانی با تایید این خبر به خبرنگار روزنامه مردم نو اعلام کرد مراسم تشییع و تدفین این عالم ربانی صبح روز پنج شنبه در شهر مقدس مشهد برگزار خواهد شد.

روزنامه مردم نو فقدان این عالم فقید را محضر مردم فهیم و قدرشناس استان زنجان خصوصا خانواده معظم له تسلیت عرض می نماید.
 

 

 


Develope And Designed By : H.GoodarziHossein Goodarzi